miłość swojego życia

Miłość swojego życia – jak ją rozpoznać?

Dla niektórych bycie singlem – kiedy niekoniecznie tego chcą – może być stresującym okresem. Być może czujesz, że nie masz kontroli nad swoim życiem miłosnym lub że przyciągasz niewłaściwych ludzi. Te uczucia i obawy są uzasadnione, ale poświęć ten czas na pracę nad sobą. Satysfakcjonujące związki powstają wtedy, gdy dwie osoby są niezależnie od siebie gotowe na znalezienie miłości. Co to znaczy być gotowym na znalezienie miłości?

Znaki, które mówią, że to miłość Twojego życia

Przestajesz myśleć o swoim byłym. Gdy znajdziesz prawdziwą miłość, wszystko inne staje się drugorzędne. Czujesz się jak w siódmym niebie i jesteś pewna swoich uczuć. Nie odczuwasz strachu, ponieważ wiesz, że ta osoba nigdy by Cię nie skrzywdziła. Jedyne, co istnieje, to radość z chwili obecnej i osoba, którą kochasz. Nie musicie ciągle rozmawiać. Miłość to bezpieczeństwo, zaufanie i autentyczność. Czujesz się komfortowo, jesteś kochany, a cisza staje się twoim najlepszym przyjacielem, ponieważ możesz wypełnić swoje serca i przekazać wszystko jednym spojrzeniem. Kiedy kochamy, wspólnie torujemy sobie drogę poprzez empatię i wzajemny szacunek. Dążenie do szczęścia dla każdego w związku inspiruje ich, aby poprawić twoje samopoczucie, gdy nie czujesz się dobrze. Sam ich widok napełnia serce. Czujesz się swobodnie, możesz być sobą bez żadnych ograniczeń. Zarówno w dobrych, jak i w złych chwilach ich opinia o tobie się nie zmienia.

Pomyśl, czego oczekujesz od drugiej połówki

Prawo przyciągania mówi, że to, co podobne, przyciąga to, co podobne. Pewna wspaniała kobieta powiedziała mi kiedyś, żebym spisała wszystkie cechy, których pragnę u partnera. Moja lista była konkretna i bardzo długa. Po tym, jak moja lista została ukończona, powiedziała mi, żebym odwróciła kartkę i napisała listę cech, które mój idealny partner chciałby mieć w swoim idealnym partnerze. To był dla mnie przełom. Aby przyciągnąć idealnego partnera, muszę być tym samym, czego on potrzebuje w zamian. Ty i Twój partner powinniście być w stanie być indywidualistami, mającymi jasne poczucie tego, kim oboje jesteście. Ale oboje powinniście być w stanie stworzyć razem coś znaczącego. Najbardziej udane związki są zazwyczaj między dwojgiem ludzi, którzy są pewni tego, kim są, i są gotowi wnieść w ten związek wszystko, co mają, aby zbudować coś lepszego. Nikt nie jest doskonały, więc nie tylko powinniśmy dawać partnerowi do zrozumienia, że dobrze jest być niedoskonałym, ale także dawać do zrozumienia, że jego zły dzień nie przeszkadza nam myśleć, że jest niesamowity. Dając swojej drugiej połówce trochę luzu, gdy sprawy przybrały zły obrót, pokazujemy, że jesteśmy po jej stronie i wierzymy w nią bez względu na wszystko. Wsparcie, jakie może dać druga połówka, jest ogromne.

Gdzie znaleźć miłość swojego życia?

Czasami miłość można znaleźć tuż przed swoimi oczami, w swoim sąsiedztwie, mieście czy wiosce. Zamiast dążyć do poznania jak największej liczby ludzi, spróbuj przedkładać jakość nad ilość. Jeśli robisz to, co kochasz, są duże szanse, że znajdziesz ludzi, którzy podzielają te same pasje i marzenia. Miejsca, w których przebywasz, i sposób, w jaki się zachowujesz, decydują o tym, jakich ludzi spotkasz. Pamiętaj o tym, jakiego typu partnera chcesz mieć. Zrób listę priorytetów, których szukasz w związku i spróbuj zastanowić się, gdzie znajdziesz taką osobę. Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na poznanie kogoś, kto podziela te same pasje i marzenia co Ty, jest rozpoczęcie robienia rzeczy, które kochasz. Dołącz do akcji charytatywnej, którą podziwiasz, zapisz się na zajęcia jogi, poświęć czas na lekcje gry na gitarze lub po prostu spakuj walizki i podróżuj po świecie, jeśli chcesz umówić się z kimś, kto też uwielbia podróżować.

wygodna łazienka Previous post Wygodna łazienka – jak ją wykonać?
1% podatku Next post Zasady przekazywania 1% podatku